valentine

nupat kaut kā sanāca aizdomāties par to, kāpēc es esmu pilnībā aizmirsis par tādu nodarbi kā bloga papildināšana ar ierakstiem. tas beidzās ar to, ka nolēmu tieši tagad šeit ierakstīt kaut ko jaunu. vienīgi laika garāka raksta izveidošanai man nav, jo bakalaura darbs diemžēl pats no sevis nerakstās (ja kādam ir nojausma, kā to uz kaut ko tādu piedabūt, lūdzu dot man ziņu par to), tāpēc vajadzētu ielikt kādu izteiksmīgu video.
par laimi, kā reiz tieši pa ķērienam gadījās zemāk redzamais video, kas ir perfekta atbilde uz jautājumu “kas seko pēc the xx?”. uz šo jautājumu šogad jau diezgan labi ir paspējis atbildēt James Blake, bet šis gabals vēl labāk sasaucas ar jau minētajiem the xx puiša/meitenes dueta dēļ. un, lai gan es nupat raksturoju šo dziesmu kā vienu lielu atsauci uz citiem mūziķiem, tas tomēr nemaina to, ka tā skan lieliski.
visai interesanti ir arī tas, kādā veidā Jessie Ware veido savu mūziku – pieacinot dubstep producentus producēt aranžējumu, bet pati iedziedot vokālu. šajā gadījumā producents ir bijis sampha, kuram arī pašam ir visnotaļ neslikta balss, tāpēc viņš dziesmā piedalās arī ar vokālo partiju. savukārt citu mākslinieces gabalu producējis sbtrkt, kurš sāk iemantot arvien lielāku popularitāti par spīti tam, ka vienmēr uzstājas maskā. un jā, to visu izdod young turks, kuri (kāda sagadīšanās!) ir arī jau minēto the xx un citu ar viņiem saistīto projektu (kā arī abu augstāk minēto producentu) izdevējs.
noteikti patiks tiem, kam iet pie sirds the xx radītā atmosfēra, kā arī delikātas popmūzikas un/vai minimalizētu dubstep skaņu cienītājiem.

starp citu, šis gabals ir izdots arī sirds formas 7” platē

Advertisements

2 Comments

Filed under Cits

2 responses to “valentine

  1. Mint

    Ak, dievs! Es neticēju savām acīm, kad ieraudzīju, ka ir ieraksts! Kolosāli.
    Un viņai ir smuka balss.

  2. Miloš

    skaisti. arī klipa maniere atgādina the xx – vcr.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s