i’m back and i want what is mine

šoreiz par kādu jaunekli no Londonas, kas sevi dēvē par Jai Paul.
pirmo reizi plašāka publika par viņu uzzināja aptuveni pirms gada, kad internetā sāka cirkulēt zemāk klausāmā gabala BTSTU demo ieraksts. īsā laikā tas paspēja iegūt visai ievērojamu popularitāti un nodrošināja šim māksliniekam līgumu ar vienu no ietekmīgākajām neatkarīgajām ierakstu kompānijām XL recordings, kā arī iekļaušanu BBC sound of 2011 listē.
interesanti tas, ka jau kopš BTSTU izlaišanas viņa cienītāji gaida jaunus viņa skaņdarbus, tomēr viņš ir izvēlējies no sākuma oficiāli pārizdot savu pirmo singlu, kas, iespējams, ir pareizs solis, ņemot vērā tā graujošo potenciālu.
es labprāt šim rakstam pievienotu arī vēl nedaudz biogrāfisku faktu par šo mākslinieku, bet vismaz pagaidām par viņu patiesībā nav zināms pilnīgi nekas, izņemot viņa vārdu, izcelsmes vietu un vienu publicētu promo fotogrāfiju. tas gan nav slikti, jo var koncentrēties uz pašu galveno – mūziku.
ko teikt par mūziku šajā gadījumā ir visai daudz, jo Jai Paul veidojot šo gabalu ir kārtīgi pacenties un tajā iekļāvis tādu dažādu elementu sajaukumu, ka bezmaz vai jābrīnās par to, ka tas skan tik labi. visa pamatā ir pulsējošs hiphopa bīts, kas apaudzēts ar dažādām elektroniskām skaņām, saksofonu un paša Jai Paul visnotaļ interesanto vokālu, kas mainās no maiga un rotaļīga līdz visai spēcīgam un pārliecinātam. īpaši amizanti izklausās tas, kā viņš dziesmas sākumā pieklusinātā balsī dzied “don’t fuck with me, don’t fuck with me”. savukārt dziesmas piedziedājumā viņš jau visai droši paziņo: “i’m back and i want what is mine”, un, lai kas arī būtu tas, par ko viņš šajā brīdī dzied, viņš to noteikti ir pelnījis.
ja šādi skan nākotnes popmūzika, tad, ticiet man, mūs sagaida saulaina nākotne.

Advertisements

2 Comments

Filed under Cits

2 responses to “i’m back and i want what is mine

  1. juris1984

    aaaaaaaameeeeeiiiiizing :)

  2. Pingback: Marta skaņas: daļa nr. 1 | music sounds better with you

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s