Jūnija skaņas: daļa nr. 3

Dirty Projectors – Dance For You

Jaunu albumu nupat izdevuši arī Ņujorkas muzikālie dīvaiņi Dirty Projectors. Lai gan viņiem pamatā patīk nodarboties ar dažādiem muzikāliem eksperimentiem, Dirty Projectors saprot arī to, ka albumā nenāk par ļaunu iekļaut kādu vieglu un popsīgu dziesmu. Iepriekšējā albumā šo funkciju pildīja Stillness is the Move, šajā – Dance For You. Ja vēl tajā būtu vairāk izmantoti trīs grupas dāmu vokāli (nekā personīga pret Dave Longstreth, kurš ir lielisks komponists, bet viņu vokāli man vienkārši patīk labāk), tad Dance For You būtu pavisam perfekta dziesma, bet visu jau vienmēr arī nevar gribēt.

Jessie Ware – Wildest Moments
Par šo man ir sakāmas trīs lietas:
1. Jaunā britu dziedātāja Jessie Ware turpina savu uzvaras gājienu un turpina pierādit, ka mūsdienu popmūzika spēj būt arī kvalitatīva un interesanta.
2. Wildest Moments seko vairākiem lieliskiem pēdējā pusgada laikā izlaistiem singliem un ir, šķiet, labākais, kas līdz šim no viņas dzirdēts.
3. Es ar nepacietību gaidu, kad beidzot tiks izdots viņas debijas albums, kam vajadzētu notikt augusta beigās.

Theme Park – Jamaica

Jauna grupa no Londonas. Atbalsts no NME un buzzband statuss Lielbritānijā. Skaidri pamanāmas ietekmes no astoņdesmitajiem (grupas dalībniekiem droši vien ļoti patīk Talking Heads). Ko gan vēl es varu piebilst? Tikai to, ka starp neskaitāmām līdzīgām grupām, Theme Park ir viena no tām, kam patiešām izdodas labas dziesmas. Tad jau redzēs, vai to pietiks veselam albumam, bet pirmie singli, ieskaitot šo, skan patiešām labi.

Advertisements

Leave a comment

Filed under Mēneša Skaņas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s